Přepravníky krmných směsí

Fotogalerie přepravníků krmných směsí

Jsou to speciální zařízení určená k přepravě krmných směsí, obilovin, případně jiných sypkých substrátů. Jedná se o hliníkové sklápěcí korby se šnekovým ústrojím a vyprazdňovacím dávkovacím zařízením od německého výrobce Heitling.

Nespornou výhodou našich přepravníků krmných směsí je, že je můžeme využívat jako běžné sklápěcí korby se zadním výsypem, protože celé šnekové ustrojí je uloženo pod podlahou a v případě potřeby se navíc překryje dodávaným hliníkovým plechem. Přepravníky krmných směsí montujeme na nákladní vozidla, přívěsy nebo návěsy. Návěsové přepravníky díky variabilitě posuvných přepážek umožňují přepravu až čtyř druhů různých směsí v jednom návěsu.

Vyprazdňovací systém Heitling ve spojení s výkonnými dmychadly CycloBlowers od firmy Gardner Denver je, dle zkušeností zákazníků, asi to nejlepší, co je možné si dnes na trhu přepravníků krmných směsí vůbec pořídit. Naše zařízení jsou až o 50 % výkonnější, a tudíž i rychlejší, než dnes běžně používaná zařízení v České republice.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Máte-li dotaz, zanechte svůj kontakt. Ozveme se vám.

Odeslat