Hákové nosiče kontejnerů

Jednoramenné hákové nosiče jsou určeny pro manipulaci s různými druhy kontejnerů používanými v České republice. Svojí univerzálností umožňují rychlou výměnu kontejnerů a okamžitou odezvu v požadavku na přepravu či službu v kontejnerové přepravě.

Velkou předností našich nosičů je velmi nízká zástavbová výška, která má pozitivní vliv na stabilitu a jízdní vlastnosti vozidla. Svojí konstrukcí umožňují překládání kontejnerů na přívěs a tím zefektivnění nákladů v oblasti přepravy odpadů.

Technické požadavky, jako je hydraulicky stavitelná výška háku, naklápěcí výška háku, stabilizační jednotka, opěrný válec, dálkové ovládání, hydraulické vývody pro aktivní kontejnery – kropička, fekální, sypací, separovaný odpad, případně kontejner s hydraulickým nakládacím jeřábem, nejsou pro náš tým žádný problém.

Jsme připraveni reagovat na Vaše požadavky a najít optimální řešení nástaveb pro kontejnerovou dopravu.

Hákové nosiče kontejnerů TNH 3–12 t

Fotogalerie hákových nosičů kontejnerů TNH 3–12 t
  • Kapacita nakládání 3–5 tun s kloubovým mechanismem, který je určen na malá vozidla o celkové hmotnosti do 7,5 tun pro manipulaci s jednotnou délkou kontejnerů
  • Kapacita nakládání 5–12 tun s teleskopicky posuvným hákem pro manipulaci s různou délkou kontejnerů. Tato kategorie je určena na podvozky o celkové hmotnosti od 8 do 18 tun

Máte-li dotaz, zanechte svůj kontakt. Ozveme se vám.

Odeslat

Hákové nosiče kontejnerů TNH 14–30 t

Fotogalerie hákových nosičů kontejnerů TNH 14–30 t
  • Kapacita nakládání 14–30 tun s teleskopicky posuvným hákem pro manipulaci s různou délkou kontejnerů. Tato kategorie je určena na podvozky o celkové hmotnosti od 18 do 32 tun

Máte-li dotaz, zanechte svůj kontakt. Ozveme se vám.

Odeslat

Ramenové nakladače kontejnerů

Fotogalerie ramenových nosičů kontejnerů

Ramenové nakladače kontejnerů dodáváme s kapacitou nakládání od 8 do 16 tun v provedení s pevnými nebo výsuvnými rameny. Mezi standardní výbavou těchto zařízení jsou nastavitelné řetězy se zkracovači, dvojité ovládání (vnější na rámu a vnitřní v kabině vozidla), pneumatické ovládání háků, bezpečnostní CE výbava a další.

Ramenové nosiče jsou osvědčené konstrukce pro manipulaci se všemi dostupnými kontejnery. Mimo jiné jsou schopny manipulovat s aktivními nástavbami.

Máte-li dotaz, zanechte svůj kontakt. Ozveme se vám.

Odeslat