TECHNOCAR

O firme
Kontakt
Servis
Fotogalerie
Plany a vize RybolovHistorické ubytovánívodlitniStrmilovský šachový klubChata v České KanaděCyklistikaGotické apartmányVyhlídkaRekreační chataLesní azylPronájem rekreačních objektůKunžak v České KanaděUbytování u Komorníka

TECHNOCAR s.r.o.
Na Sadkach 1935
767 01 Kromeriz

tel.: 573 332 658
fax: 573 332 598
technocar@technocar.czwww.unitruck.cz
Navesy BODEX
Technika pro zimni udrzbu
Nabidka vozidel

Ke konci roku 2004, když se objevila na českém trhu nástavbářská firma TECHNOCAR s.r.o. všichni „odborníci“ z řad nástavbářů se pozastavovali nad tím jak asi dopadne. Dopadlo to velmi dobře a firma TECHNOCAR se úspěšně adaptovala na náročném českém trhu. Dnes patří mezi přední nástavbářské firmy a velmi úspěšně prodává hákové i ramenové nosiče kontejnerů, sklápěcí korby, kontejnerové vleky a sklápěcí návěsy.

Vedení firmy po předcházejících dlouholetých zkušenostech v tomto oboru přesně vědělo co chce prodávat a čím uspokojit každého zákazníka. Rozhodně nebylo jejím cílem za každou cenu začít vyrábět nějaké nástavby, protože na českém trhu je spousta různých výrobců nosičů kontejnerů a sklápěčů avšak zdaleka ne všechny jejich zařízení patří mezi technicky a konstrukčně povedené.

Firma TECHNOCAR dováží, prodává a zajišťuje servis nástaveb od léty prověřených a zkušených zahraničních výrobců, kteří vyrábí velké množství nástaveb do celé Evropy. Tito výrobci načerpali jedinečné zkušenosti v konstrukci, výrobě a montáži nástaveb určené pro všechny typy nákladních vozidel. Díky tomu slouží našim spokojeným zákazníkům mnoho a mnoho naších nástaveb.Všechny naše prodávané nástavby mají bohatou standardní, bezpečností a doplňkovou výbavu se kterou vás rádi seznámíme. U námi prodávaných nástaveb je samozřejmostí bezpříplatkové lakování dle přání zákazníka. V případě zájmu ochotně zodpovíme vaše technické dotazy, které Vám pomohou při výběru podvozku včetně vypracování rozvahy zatížení vozidla, určení těžiště a podobně.

Pokud uvažujete o pořízení nového kvalitního a cenově přijatelného zařízení tak neváhejte a kontaktujte nás. Věříme, že Vás naše stránky zaujmou a naleznete u nás to co hledáte.


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými
známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
wEBH©2006